Aktivity

LOGO 2008

1. medzinárodné bienále, Banská Bystrica, 11.november – 23. december 2008

Slovenské centrum dizajnu je odborným garantom 1. ročníka medzinárodného bienále LOGO, ktoré sa bude konať od 11. novembra do 23. decembra 2008 v priestoroch Stredoslovenskej galérie v Banskej Bystrici.

Uzavierka predĺžená do 15. októbra 2008

Slovenské centrum dizajnu je odborným garantom 1. ročníka medzinárodného bienále LOGO, ktoré sa bude konať od 11. novembra do 23. decembra 2008 v priestoroch Stredoslovenskej galérie v Banskej Bystrici. Hlavnými organizátormi podujatia sú Stredoslovenská galéria Banská Bystrica a reklamná agentúra Enterprise.
Ambicióznym cieľom bienále LOGO je predstaviť širokej verejnosti to najlepšie zo slovenského grafického dizajnu, porovnať úroveň slovenskej kreatívy s tvorcami z okolitých i vzdialenejších krajín a zmysluplne vyplniť dlhodobo prázdny priestor v prezentácii úžitkovej grafiky.
LOGO 2008 je určené najmä pre profesionálnych grafikov, dizajnérov, umelcov na „voľnej nohe“, grafické štúdiá a reklamné agentúry, ale takisto pre študentov vysokých škôl so zameraním na výtvarné umenie, grafiku a dizajn.

Viac informácií, štatút a prihlášku nájdete na www.bienale-logo.sk